HAKKIMIZDA

2008 yılında kurulan  Bilge KİMYA,  kurulduğu günden itibaren, alanında belirlenen uluslararası standartların ötesini yakalamayı hedeflemiştir. ChemBio markası ile en kaliteli ürünleri üreterek, kalitesiyle her geçen gün kendini yenilemiş ve ürün yelpazesini sürekli genişletmiştir.

Birlikte çalışılan iş ortakları ve tedarikçilerden edinilen deneyimler, firmamızın hızla gelişimini sağlamıştır. Başlangıçta reaktifler ve su analiz kitleri üretimi ile hizmet veren firmamız, inovasyon ve AR-GE'ye verdiği önem ile şimdi bunlara ek sağlık, gıda, kozmetik, dezenfeksiyon gibi birçok alana analiz yöntemleri sunarken, analitik cihazlar konusunda projelerine hız vermektedir.

ChemBio ürün portföyümüzde, kendi geliştirdiğimiz uluslararası standartlara uygun test kitleri, analitik çözeltiler, analitik ve teknik kimyasallar, test şeritleri, standart çözeltiler, histopatolojik boyalar ve boya setleri yer almaktadır.

"%100 Müşteri Memnuniyeti" odaklı çalışan firmamız satış öncesi ve sonrası gerekli teknik danışmanlık hizmetlerini sağlamaktadır.

Yenilikçilik ve daima en iyiyi arama anlayışıyla iyileştirme ve geliştirme çalışmalarımız, aralıksız devam etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR